Cennik

Oferujemy najniższe ceny na rynku wraz z najwyższym profesjonalizmem. W związku dużymi możliwościami i różnorodnością usług kwotę usługi ustalamy podczas kontaktu z Klientem przed wykonaniem zlecenia. Przejrzystość naszej oferty gwarantuje brak ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Podstawienie auta, ubezpieczanie na prace wykonywaną czy przewóz ładunku są wliczone w koszty usługi.

Pracujemy na akord lub na godzinę - z nami zawsze się dogadasz!

Na terenie Radomia opłaty rozpoczynają się od 50 zł w przypadku wykonywania usług. Wszystkie  usługi, jak przewóz rzeczy i towarów, taxi bagażowe, transport bagażowy, przeprowadzki, transport mebli antycznych, pianin, motorów czy usługi monterskie   ustalamy podczas wyceny indywidualnej. Na cenę usługi składa się  wiele czynności i rzeczy, ilość pracowników, dostępność wind, piętro, oraz odległości między punktami przewozu lub dostępności wejścia do miejsca docelowego.

Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne zniżki i oferty specjalne.
 
Szukamy stałych zleceń, kontraktów transportowych jak i montażowych.

Podane kwoty są zawsze cenami netto.

Wystawiamy fakturę VAT.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Dlaczego wybrać naszą firmę
Home Dlaczego wybrać naszą firmę
50 lat doświadczenia

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 50 letnim doświadczeniem nigdy się nie poddajemy i dlatego dla nas niemożliwe staje się możliwe.

Szeroki wachlarz usług
Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług, którego trzonem są usługi transportowe. Oferujemy również montaż i demontaż mebli, zabezpieczenie towarów przed transportem i wiele innych.
Duża flota samochodów
W skład naszej floty wchodzą nowoczesne samochody, które gwarantują bezpieczny przewóz powierzonych towarów.
Masz pytania napisz lub zadzwoń do nas
Kontakt z nami
Fenix transport
Kosów 55,
26-624 Kosów