Transport

Transport rzeczy i towarów

Usługi, które oferuje nasza firma spełniają najwyższe normy i kryteria oczekiwane przez naszych Klientów. Obsługujemy firmy i klientów prywatnych. Przewóz rzeczy i towarów wykonujemy profesjonalnie na terenie Polski, a także całej EU. Oferta skierowana głównie do firm ma charakter dostaw towarów. Zapewniamy najwyższy poziom usług transportowych. Mamy bogate doświadczenie w dostawach dla przedsiębiorstw m.in.  w branży meblowej, paczek, palet niewymagających dodatkowego chłodzenie czy ADR.

Taxi bagażowe

Mamy przyjemność zaoferowania Państwu usługi "taxi bagażowego". Jest ona realizowana na terenie całej Polski, w szczególności w Radomiu. Nowoczesna flota pozwala na szybkie dostarczenie Państwa rzeczy, zakupów czy paczek na terenie Radomia. Gwarantujemy bezpieczny transport.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
Dlaczego wybrać naszą firmę
Home Dlaczego wybrać naszą firmę
50 lat doświadczenia

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 50 letnim doświadczeniem nigdy się nie poddajemy i dlatego dla nas niemożliwe staje się możliwe.

Szeroki wachlarz usług
Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług, którego trzonem są usługi transportowe. Oferujemy również montaż i demontaż mebli, zabezpieczenie towarów przed transportem i wiele innych.
Duża flota samochodów
W skład naszej floty wchodzą nowoczesne samochody, które gwarantują bezpieczny przewóz powierzonych towarów.
Masz pytania napisz lub zadzwoń do nas
Kontakt z nami
Fenix transport
Kosów 55,
26-624 Kosów