Przeprowadzki

Przeprowadzki prywatne i krajowe

Mamy do zaoferowania profesjonalne kompleksowe usługi przeprowadzkowe w Radomiu a także na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksowe usługi, takie jak zabezpieczenie Państwa mienia, pakowanie,montaż, demontaż,  transport, rozpakowanie - dzięki czemu szybko, sprawnie i wygodnie przetransportujemy Państwa dobytek. Z nami przeprowadzka może być miła i przyjemna. Prosimy o kontakt telefoniczny, pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy w celu ustalenia wyceny.

Przeprowadzki biur i zakładów

Relokacja biura lub zakładu pracy może być prosta i przyjemna. Staramy się jak najmniej ingerować w rytm pracy firmy. Pozwala to na sprawną przeprowadzkę, a pracownicy dalej mogą sumiennie wykonywać swoje obowiązki.

Na podstawie konsultacji z przedstawicielem przeprowadzanego przedsiębiorstwa, planujemy jak najwygodniejszy dla Państwa plan logistyczny. Oferujemy elastyczne godziny pracy, w tym realizację usługi po godzinach pracy firmy, w weekendy, a także nocą.

Transport antyków pianin i fortepianów

Nasza troska o klienta oraz wieloletnie doświadczenie zapewniają bezpieczny transport wszelkiego rodzaju antyków, zabytkowych mebli pianin, fortepianów czy dzieł sztuki. Państwa satysfakcja jest sprawą najwyższej wagi. Podczas transportu zachowujemy szczególną ostrożność. Zabezpieczamy powyższe przedmioty profesjonalnie. Wszytko co robimy jest również ubezpieczone odpowiednią polisą.
 

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
Dlaczego wybrać naszą firmę
Home Dlaczego wybrać naszą firmę
50 lat doświadczenia

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 50 letnim doświadczeniem nigdy się nie poddajemy i dlatego dla nas niemożliwe staje się możliwe.

Szeroki wachlarz usług
Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług, którego trzonem są usługi transportowe. Oferujemy również montaż i demontaż mebli, zabezpieczenie towarów przed transportem i wiele innych.
Duża flota samochodów
W skład naszej floty wchodzą nowoczesne samochody, które gwarantują bezpieczny przewóz powierzonych towarów.
Masz pytania napisz lub zadzwoń do nas
Kontakt z nami
Fenix transport
Kosów 55,
26-624 Kosów